0
ضرورت یا عدم ضرورت صفحه نمایش 4K در گوشی هوشمند

ضرورت یا عدم ضرورت صفحه نمایش 4K در گوشی هوشمند

در سال گذشته میلادی، مدل‌هایی از گوشی‌های هوشمند با صفحه نمایش Quad HD از سوی چند برند معروف روانه بازار موبایل شد، ولی اکنون گویا این روند شتاب گرفته و سازندگان گوشی‌های هوشمند در صدد‌ند تا گوشی‌های هوشمند با صفحه نمایش 4K روانه بازار کنند. هم‌اکنون پرسش ‌اساسی اینجاست ‌آیا براستی گوشی هوشمند شما نیازمند یک صفحه نمایش 4K است؟
در سال گذشته میلادی، مدل& هایی از گوشی& های هوشمند با صفحه نمایش Quad HD از سوی چند برند معروف روانه بازار موبایل شد، ولی اکنون گویا این روند شتاب گرفته و سازندگان گوشی& های هوشمند در صدد& ند تا گوشی& های هوشمند با صفحه نمایش 4K روانه بازار کنند. هم& اکنون پرسش & اساسی اینجاست & آیا براستی گوشی هوشمند شما نیازمند یک صفحه نمایش 4K است؟
 

به گزارش «تابناک»، ورود گوشی& های هوشمند با صفحه نمایش& های Quad HD از سوی برند& های معروف سازنده گوشی& های هوشمند، در ابتدا منجر به & جرقه& ای در بازار موبایل شد؛ اما هم اکنون گویا این مسیر به سمت گوشی& های هوشمند با صفحه نمایش& هایی با وضوح بالا& تر پیگیری می& شود.

برای مثال، قرار است& یکی از سازندگان معروف کره& ای نسل بعدی پرچم& دار خود را با صفحه نمایش 3K روانه بازار کند؛ صفحه نمایشی که تعداد ۲۸۸۰ در ۱۶۲۰ پیکسل را در خود